Mexen Wilson Vinylplatten Fischgrät 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-Unterlage, 4 V-Fuge, Eiche - F1475-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Wilson Vinylplatten Fischgrät 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-Unterlage, 4 V-Fuge, Eiche - F1475-0570-095-255-4V1-01 Mexen Wilson Vinylplatten Fischgrät 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-Unterlage, 4 V-Fuge, Eiche - F1475-0570-095-255-4V1-01
Index:
F1475-0570-095-255-4V1-01
Länge:
570 mm
Breite:
95 mm
Dicke:
2,5 mm
Struktur:
Muster - Fischgräte - ()
Probe - Nein - ()
Mexen Wilson panele winylowe jodełka to doskonały wybór dla osób ceniących trwałość i elegancję. Z długością 570 mm i szerokością 95 mm, te panele są idealne do różnorodnych powierzchni. Grubość 2,5 mm i warstwa ścieralna 0,55 mm gwarantują odporność na zużycie (AC4) oraz klasę użyteczności 32. Dzięki 4-stronnej V-Fudze i strukturze dębu, zapewniają wyjątkowy wygląd. Zintegrowany podkład PVC i wodoodporność - 100% zwiększają ich funkcjonalność, a antypoślizgowość klasy DS dodaje bezpieczeństwa. Kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym i łatwe w montażu na klej, oferują wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.
Produktspezifikation:
Länge: 570 mm
Breite: 95 mm
Dicke: 2,5 mm
Dicke der Verschleißschicht: 0,55 mm
Verschleißklasse: AC4
Nutzungsklasse: 32
Anzahl der Stücke in der Packung: 26 (13 links und 13 rechts)
Anzahl der m² in der Packung: 1,40
Struktur: Eiche
Material: Kunststoff
Montageart: Zum Kleben
Rutschhemmungsklasse: DS
Wärmeleitfähigkeit: 0,087 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-seitige V-Fuge
Integrierte PVC-Unterlage
Wasserbeständigkeit - 100%
Oberfläche erleichtert die Reinigung von Verschmutzungen
Widerstandsfähigkeit gegen mechanische Beschädigungen und Kratzer
Kompatibilität mit Niedertemperatur-Fußbodenheizung
Weich und angenehm zu berühren
Holzstruktur
Länge
570 mm
Breite
95 mm
Dicke
2,5 mm
Dicke der Verschleißschicht
0,55 mm
Anzahl der Stücke in der Packung
26
Anzahl m² in der Packung
1,40
Farbton
Natürlich
Schreibe an uns
19,71%
Bodenquadratmeter
m2
+10% Aktien
1.4079 m2
Pakete betragen 1 - Anzahl der Stücke: 26
Index:
F1475-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm